OSP w służbie mieszkańców wsi

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych pt.: „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point o tematyce tytułowej konkursu oraz przeprowadzenie spotkań z mieszkańcami miejscowo¶ci z dziećmi w przedszkolach, szkołach w której zlokalizowana jest OSP.
Prace konkursowe należy przesyłać do Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie, Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa od 1 czerwca do 15 sierpnia 2018 r.
Decyduje data stempla pocztowego.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu.