::: Serdecznie witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Ruskołęce. Nasze działania służą lokalnej społeczności w myśl hasła “Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”. Jesteśmy w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym od 2003 roku. Chcielibyśmy na tej witrynie przedstawić Państwu nasze stowarzyszenie jak również przybliżyć charakter naszej działalności.:::

:::Menu Główne:::
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny


:::Ciekawostki:::
Tekst alternatywny Tekst alternatywny

OSP w służbie mieszkańców wsi


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych pt.: „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point o tematyce tytułowej konkursu oraz przeprowadzenie spotkań z mieszkańcami miejscowo¶ci z dziećmi w przedszkolach, szkołach w której zlokalizowana jest OSP.
Prace konkursowe należy przesyłać do Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie, Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa od 1 czerwca do 15 sierpnia 2018 r.
Decyduje data stempla pocztowego.


Pliki do pobrania:

 Regulamin konkursu.
 Załącznik nr 1.
 Załącznik nr 2.

Licznik zdarzeń
od 1 stycznia 2015 roku wydarzyło się:
:::Polecane strony:::
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny

:::Przydatne strony:::
Tekst alternatywny Tekst alternatywny