13 lipca 2014r Gminne Zawody Strażackie

W niedzielne przedpołudnie 13 lipca 2014 r. na placu przy Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze. Do Zawodów przystąpiło 8 drużyn (w tym jedna kobieca) z terenu gminy Andrzejewo. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej st. bryg. Janusza Iwanowskiego, której przewodził sędzia główny st. kpt. mgr inż. Krzysztof Gałązka.

Rywalizacja poszczególnych jednostek OSP odbywała się w dwóch konkurencjach: pokonaniu toru przeszkód w sztafecie 7x 50 m oraz ćwiczeniach bojowych.

Klasyfikacja generalna zawodów:

I miejsce - OSP Gołębie Leśniewo
II miejsce - OSP Andrzejewo
III miejsce OSP Zaręby Bolędy
IV miejsce - OSP Stara Ruskołęka
V miejsce - OSP Kowalówka
VI miejsce - OSP Zaręby Warchoły
VII miejsce - OSP Przeździecko – Jachy

Drużyna żenska w klasyfikacji ogólnej zajeła V miejsce, gratulujemy

Wójt Gminy Andrzejewo Michał Rutkowski ufundował puchary dla wszystkich uczestniczących w Zawodach drużyn. Kończąc eliminacje podziękował za udział wszystkim druhnom i druhom z poszczególnych jednostek OSP oraz wszystkim tym, którzy w najmniejszy sposób przyczynili się do organizacji zawodów, a także zaprosił na mały poczęstunek.

Źródło: UG Andrzejewo