Rozpoczęła się budowa garażu na samochód strażacki.

Rozpoczęła się budowa garażu przeznaczonego na samochód strażacki OSP. Na początku mijającego roku Rada Gminy jednogłośnie zatwierdziła decyzję o budowie garażu z zapleczem magazynowym. Do końca grudnia ma powstać pierwszy etap inwestycji tj. budynek w stanie surowym. Drugi etap ma zostać wykonany do końca kwietnia 2017r. Przetarg wygrała i buduję firma Zakład Remontowo Budowlany p. Jacka Todorczuka. Pierwsze efekty już widać.

Końcowy budynek będzie wyglądał prawdopodobnie jak na załączonym projekcie. Chociaż już widać że będą zmiany na lepsze.