#GaszynChallenge Pompujemy dla Zosi :-)

#GaszynChallenge zawitał także do naszej jednostki.
Nie było innej opcji jak podjąć wyzwanie
Nominację otrzymaliśmy od OSP Andrzejewo.

Po wykonaniu zadania do akcji nominowaliśmy:
OSP Paproć Duża
OSP Przeździecko-Jachy
KGW Stara Ruskołęka

Zasady są proste. Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie wykonają wpłacają minimum 10 zł na konto Zosi. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby. W filmikach z realizacją wpisujcie #GaszynChallenge. Można łamać zasady ale tylko w górę :)
Wpłacamy pieniążki dla Zosi !!!
Link do skarbonki Zosi :

#gaszynchallengezosia

To wydarzenie zostało zorganizowane specjalnie dla malutkiej Zosi z podpłockich Niszczyc w gminie Bielsk, chorej na SMA typu 1 - rdzeniowy zanik mięśni.
Aby pomóc potrzebny jest tzw. najdroższy lek świata, którego koszt to 9 milionów złotych.

Zosiu, Wszyscy jesteśmy z Tobą:-)