X Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Wąsewo 2015

W dniu 20 września 2015 r. na terenie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wąsewie zostaną rozegrane X Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze dla jednostek OSP z terenu powiatu ostrowskiego.
Udział w nich wezmą zwycięzcy z poszczególnych gmin z terenu powiatu ostrowskiego w tym nasza OSP Stara Ruskołęka oraz zwycięzcy z poprzednich zawodów powiatowych.

Po długich i wyczerpujących treningach mamy nadzieję że i tym razem nasz udział w tych zawodach pozostanie długo w pamięci.
Chętnych, którzy chcą zobaczyć tę rywalizację zapraszamy w najbliższą niedzielę do Wąsewa, co prawda na własny koszt ale warto, chociażby dlatego aby sprawdzić poziom wyszkolenia strażaków z terenu powiatu i porównać z zawodami gminnymi.