Trening przed zawodami strażackimi.

Trwają przygotowania do zawodów strażackich na szczeblu gminnym. Zawody odbędą się w Andrzejewie dnia 12.07.2015r.

Poniżej kilka przydatnych informacji, z którymi powinni się zapoznać osoby biorące udział w zawodach.

* Zawody strażackie - Bojówka

* Zawody strażackie - Sztafeta

* Regulamin zawodów strażackich

* Szczegółowy opis konkurencji

Warto szczególnie zwrócić uwagę na regulamin i szczegółowy opis konkurencji, aby nie popełnić błędów za które są naliczane punkty karne i dodatkowe sekundy. A jest o co walczyć, gdyż w tym roku odbędą się także zawody powiatowe.